MAD ABOUT ARTS? Maar nog niet beslist wat en waar je volgend jaar wil studeren? Schrijf je dan in voor onze infodag op zaterdag 9 maart (10:00 - 14:00). Kijk hier voor meer info

Staff

DEPARTEMENTSHOOFD
Erwin GOEGEBEUR 

 

OPLEIDINGSHOOFD
Sonja SPEE 
 

COORDINATOREN
Nedda EL-ASMAR  (Juweelontwerp & Edelsmeedkunst)
Josefine MASS  (Internationalisering)
Luk LAMBRECHT  (Vrije Kunsten)
Luc RERREN  (PR en Communicatie)
Eline VALKENEERS (Educatieve Masteropleiding)
Johan VANDEBOSCH (Grafisch Ontwerp)
Bert WILLEMS  (Research)
 

DOCENTEN GRAFISCH ONTWERP
Tom ANDRIES
Ann BESSEMANS
Ilse BOLLENS
Kevin BORMANS
Katrien CARIS
Gijs COENEN
Bob DEKKERS
Kim DUCHATEAU
Fanny ENGIN
Sofie GIELIS
Giulio GALLI (bursaal)
Marta GUIDOTTI (bursaal)
Carl HAASE
Janneke JANSSEN (bursaal)
Tom LAMBEENS
Els MENTEN
Griet MOORS
Wouter PARDAENS
Lien PAULISSEN
Eli PRENTEN
Luc RERREN
Monique RUTTEN
Sabina SIEGHART (bursaal)
Piet SEURS
Charlotte SEVEREYNS
Krista SMEETS
Jenny STIEGLITZ
Hilde STEVENS
Carla SWERTS
Tom TOSSEYN
Johan VANDEBOSCH
Filip VANDEPUTTE
Cathy VAN MAELE
Ine VANOEVEREN
Lieven VAN SPEYBROECK (bursaal)
Walda VERBAENEN (bursaal)
Katleen VERJANS
Ellen VRIJSEN
 

COORDINATOR STAGE GRAFISCH ONTWERP
Cathy VAN MAELE
 

DOCENTEN JUWEELONTWERP 
& EDELSMEEDKUNST
Liesbeth BUSSCHE (bursaal)
Nedda EL-ASMAR
Joani GROENEWALD (bursaal)
David HUYCKE
An JONCKERS
Maria KONSCHAKE (bursaal)
Lore LANGENDRIES
Audi PAUWELS
Kitty SPAENJERS
Anneleen SWILLEN
Charlotte VANHOUBROECK (bursaal)
Sophia VANDERWALT
Karen WUYTENS
 

COORDINATOR STAGE JUWEELONTWERP & EDELSMEEDKUNST
Karen WUYTENS 
 

DOCENTEN VRIJE KUNSTEN
Clara BABETTE (bursaal)
Noemi Iglesias BARRIOS (bursaal)
Aline BOUVY
Giovanna CAIMMI (bursaal)
Caroline COOLEN
Peter DE CUPERE
Lydia Hannah DEBEER (bursaal)
Katinka DE JONGE (bursaal)
Stef DRIESEN
Natalia DROBOT (vrijwillig medewerker)
Eleanor DUFFIN (bursaal)
Mike FEYEN
Elias GHEKIERE (bursaal)
Carina GOSSELÉ
Twan KERCKHOFS
Millia KHOURY (bursaal)
Toon LEEN (bursaal)
Jesse MAGEE (bursaal)
Maryam NAJD
Goda PALEKAITE (bursaal)
Vale PALMI (bursaal)
Marieke PAUWELS
Jeroen PEETERS (bursaal)
Karin PEULEN
Jannick RABIJNS
Margaux SCHWARTZ (bursaal)
Kato SIX
Frank THEYS
Koen VAN DEN BROEK
Luca VANELLO (bursaal)
Ingel VAIKLA (bursaal)
Patrick VANDEN EYNDE
Elise VAN MOURIK (bursaal)
Ilse VAN ROY
Bruno VERMEIREN
Frederik VERGAERT
Aline VERSTRAETEN (bursaal)
Lisa VLAEMMINCK
Jeannine VRIN

COORDINATOR STAGE VRIJE KUNSTEN
Lieven SEGERS
 

DOCENTEN BEELDANALYSE, TEKENEN, BEELD & TECHNIEK
Kevin BORMANS
Patrick CEYSSENS
Roland CONINX
Bob DEKKERS
Ivan DOBREV
Fanny ENGIN
Carina GOSSELÉ
Peter HULSMANS
Boaz KAIZMAN
Griet MOORS
Lieven SEGERS
Hilde STEVENS
Filip VANDEPUTTE
Wim VAN DER CELEN
Cathy VAN MAELE
Tom VANSANT
Katleen VERJANS
Ellen VRIJSEN
 

DOCENTEN THEORIE
Ilse BOLLENS
Arne DE WINDE
Sofie GIELIS
Vlad IONESCU
Erik NUYTS
Nadia SELS
Dominique SOMERS
Sonja SPEE
Johan VANDEBOSCH
Pieter VERMEULEN
Bert WILLEMS
 

DOCENTEN EDUCATIEVE MASTEROPLEIDING
Erwin CLAES
Els DE CEUSTER
Nele DHERT
Marie EVENS
Lore LINDEN
Lien PAULISSEN
Eline VALKENEERS
 

STUDENTENBEGELEIDING
Mieke BOES (studentenbegeleider)
Lore LINDEN (trajectbegeleider)
Maddy Schuermans (zorgbegeleider)
 

TECHNISCH EN ADMINISTRATIEF
 PERSONEEL
Frederik AERTS
Karolien BULLENS
Lydia CAUBERGH
Twan KERCKHOFS
Jannick RABIJNS
Ruth SLEURS
David VANDENBORN
Hanneke VAN HAGE
 

Wens je iemand te contacteren via mail: Voornaam.Familienaam@PXL.BE